FIFA Futsal Pasaulio čempionatas, Lietuva 2021™

© FIFA via Getty Images
  • Brazilija sutriuškino Ekvadorą ir pateko į Pasaulio čempionatą Lietuvoje
  • Venesuela pirmą kartą žais Pasaulio čempionate
  • Trečią ir ketvirtą kelialapius iškovojo Argentina ir Paragvajus

Brazilija sutriuškino Ekvadorą 11-0 ir pirmoji komanda iš Pietų Amerikos pateko į FIFA Futsal Pasaulio čempionatą Lietuvoje.

Pietų Amerikos atrankos turnyro šeimininkai A grupėje sužaidė idealiai - jie įveikė Kolumbiją ir Paragvajų, o viską užbaigė pergale prieš Ekvadorą. Vietą turnyro pusfinalyje ir Pasaulio čempionate Lietuvoje brazilai užsitikrino grupių etape likus vienerioms rungtynėms.

Venesuela sukūrė istoriją - jie įveikė Čilę 3-2 ir pirmą kartą pateko į FIFA Futsal Pasaulio čempionatą.

Argentinai vietą užtikrino pergalę 3-1 prieš Uruguvajų. La Albiceleste B grupėje sužaidė beveik idealiai - iškovojo visas keturias pergales, įmušė 14 įvarčių ir praleido tik tris. Argentiniečiai kartu su brazilais ir ispanais vienintelės komandos, kurios nepraleido nė vieno Pasaulio čempionato.

Ketvirtuką iš Pietų Amerikos užbaigė Paragvajus, kuris pranoko Kolumbiją 4-1 A grupėje. La Albirroja į Pasaulio čempionatus pateko penktą kartą iš eilės.